Microsoft Office Groove 2007: віртуальний офіс

Укладач: Полішко Л.І., учитель інформатики Селидівської ЗОШ №6

virt Однією з програм для організації колективної роботи та віртуального офісу є програма Microsoft Office Groove 2007, яка входить в пакет прикладних програм Microsoft Office 2007. Microsoft Office Groove 2007 - система організації спільної роботи, призначена для управління широким спектром проектних робіт, починаючи з простої спільної розробки документів і закінчуючи спеціалізованими рішеннями, інтегрованими з бізнес-процесами. Рекомендовано для вчителів інформатики, учнів та кола читачів, які цікавляться новітніми інформаційними технологіями.

Переглянути інструктивно-методичний посібник >>

/Files/images/Informatik/clipart-embracing-internet.jpg Інформаційний довідник «Базова ІКТ-компетентність педагога»
Переглянути >>

Якщо освіта хоче бути успішною, вона повинна пристосуватися до умов наростання інформаційного вибуху і прискореного розвитку інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). В таких умовах набуває актуальності виділення ІКТ-компетентності як окремої складової професійної компетентності педагога. Актуальне питання підвищення кваліфікації педагогів для виведення їх ІКТ-компетентності на творчий рівень з метою ефективного використання нових освітніх можливостей цифрової епохи. ІКТ-грамотність дозволяє стимулювати методичну активність педагогів щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій, сприяє формуванню готовності педагога до продуктивної творчої діяльності в насиченому інформаційно-освітньому середовищі.

«Освітні портали і методика їх використання в навчанні»/Files/images/ART/1111.jpg

Переглянути >>


Словник WEB-термінів >>


/Files/images/ART/103309.jpg

Методичний бюлетень № 1 «Обдарована дитина» Завантажити >>

Обдарованість – поняття багатогранне. Кожна обдарована дитина унікальна. Робота з такими дітьми досить проблематична для педагогів, батьків і суспільства в цілому. Ряд відомих учених – психологів і педагогів, вважають, що обдарованість являє собою гармонійну єдність інтелекту, творчості та працьовитості особистості. Якщо дорослі спільними зусиллями зможуть розвинути інтелект і творчі здібності дитини, прищепити любов до розумової праці, то, очевидно, що в результаті особистість учня зміниться в позитивному аспекті, вияв обдарованості стане яскравішим...


/Files/images/ART/65715455l.jpg Інформаційний посібник
«Правила оформлення науково-дослідницьких робіт МАН»
Переглянути >>


Методичний посібник «Домашнє завдання як продуктивний етап сучасного уроку» Завантажити >>


/Files/images/Informatik/img1.jpg Методика викладання курсу за вибором «Комп'ютерні презентації»
/Методичні рекомендації та розробки уроків/


Переглянути >>


/Files/images/ART/логотип.jpg Запрошуємо до методичної скарбнички ММК>>


Кiлькiсть переглядiв: 538